Hikayemiz

Oğlum Ali ve kuzeni Mina, 2017 yılında dünyaya geldiler. Anne olana kadar ve sonrasında da iç mimar olarak çalışıyor, kişiye özel iç mekanlar, mobilyalar ve projeler üretiyordum. Ali ve Mina doğduktan sonra gelişimleri boyunca evlerimizin içerisindeki ihtiyaçlarımız hızla değişiyordu. İç mimar bir anne olarak bu değişimle başa çıkmak beni bile zorladı diyebilirim.

Bu süreçte bazı ürünlerin bebeklik ve çocukluk yıllarında sabit ihtiyaç olduğunu ve bazı ürünlerin de ortalama 6 ay civarı bir kullanım süresi olduğunu fark ettik. Kısa süreli eşyalar, önemli çözümler sunmamakla birlikte ebeveyn için yeterli kolaylığı sağlamıyor ve çocuk gelişimi adına önemli katkılarda bulunmuyordu. Bu ürünleri eleyerek çocuklar için en iyi çözümleri sunan, ergonomik ve tabi ki çocuk odalarını tamamlayacağı için şık bir tasarım dili olan ürünlere yönelmeye başladık.

Buradaki önemli bir diğer konu ise “Renkler” oldu. Çocuk ürünlerimi renklendirirken seçim yapmak oldukça zorlu bir süreç. Çünkü odalarda dönem dönem yapılan değişikliklerin mevcut mobilyalarla uyumluluğunun sürdürülebilir olması gerekiyor. Mobilyalarımızın tamamında kullandığımız boyanın EN71-3 (Çocuk Oyuncak Güvenliği) sertifikalı boya olduğunu, siz değerli ebeveynlerin bu konuda Ali & Co. Ürünlerine rahatlıkla güvenebileceğinizi açıkça belirtebiliriz. Önceliğimiz, her zaman çocuklarımızın sağlığı ve güvenliğidir.

Ali & Co.’nun ilk koleksiyonunu siz değerli ebeveynlerin ve kıymetli çocuklarınızın beğenisine sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Ali & Co.

Bizimle iletişime geçin

Siparişleriniz ya da öğrenmek istediğiniz şeyler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

MENU